Bardzo wysoka jakość usług medycznych. Świetni lekarze, zaangażowani i zainteresowani losem pacjenta. Korzystam z usług lekarzy dwóch specjalności i zdecydowanie spełniają moje oczekiwania. Na pewno będę polecać znajomym!

Maria

Już 3 lata korzystam z usług przychodni więc myśle, że mogę teraz dokonać realnej oceny jej pracy – to co mnie osobiście ujęło to pełne ciepła podejście do pacjenta. Dla mnie akurat bardzo ważne jest to, że nie jestem traktowany przedmiotowo, ponadto dobrzy specjaliści, którzy mają bardzo dobrą opinią wśród wielu moich znajomych. Tak trzymać!!!

Piotr, Czerwiec 2012

Placówka bardzo dobrej jakości, lekarze fachowi, pielęgniarki uprzejme. Lekarzom którzy tam pracują zależy na pacjentach i ich zdrowiu.

Anna K., 14 Luty 2012

Przede wszystkim wielki plus za fachowe podejście do pacjenta i bardzo dokładne informowanie o przebiegu leczenia, a czego chcieć więcej od specjalisty? Jestem bardzo zadowolony z usług medycznych tej przychodni.

Dariusz, 28 Maj 2012

Dodaj swoją opinię

Jeśli chciałbyś podzielić się swoimi uwagami na temat naszej przychodni - skorzystaj z formularza kontaktowego, aby przesłać nam swoją opinię.
Kontakt