Wspaniały człowiek rzadko u lekarz człowiek może tak swobodnie się czuć a to dzięki wspaniałej atmosferze panującej w czasie badania . Na poczekalnie kilka osób tylko chwaliło okulistę do którego poleciła mi kuzynka. W środku okazało się że kuzynka i pacjenci na poczekalni mieli rację. Jako ze na oczy choruje kilkanaście lat mam w tej materii doświadczenie ( kilku lekarz) Ten lekarz jest doskonałym fachowcem , sprawia wrażenie specjalisty i faktycznie nim jest . Jestem w 200 % zadowolona .Od kilku okulistów dostawałem leki ale ten który dopasował mi ten lekarz jest po prostu najlepszy.Szkoda że nie przyjmuje bliżej bo mam do niego około 90 km .

Emigrantka

BARDZO DOBRY FACHOWIEC, KTÓRY; LUBI I SZANUJE LUDZI- A TO JEST BARDZO WAŻNE!!!!!
ZALECA SZEREG BADAŃ I ZNA SIĘ NA RZECZY:)

Aga – Pacjentka

Super lekarz i człowiek mnie pomógł bez problemów.Usunął mi opiłek bezbolesnie a wczesniej wyrywałmi już raz inny gośc -o mało nie przeżyłem .Jest też super człowiekiem.Naprawdę godny polecenia.Super gośc byłem świadkeim jak pomagał jednej gościówie za darmo bo nie miała pieniędzy tak samo jak tym co płacili.
Chodz jak czekałem w poczekalni to trochę smierdziała On znia wytrzymał długo a pózniej opowiadała że to taki super gośc.
Więcej takich ludzi -wszystko mi wyjasnił jak nigdy .
WIĘCEJ TAKICH LEKARZY.

Gienio

Super opinia jest to dla niego ledwo skromna pochwala To jest lekarz jak trzeba.
Opanowanie ,umiejetnosci,profesjonalizm na 200 % .Korzystamy wszyscy z jego wiedzy ja i moje dzieci . To cud ze tacy lekarze jeszcze sa w Polsce.Co sie tyczy okularow to zgadzam sie z poprzednia opinia u niego jest tanio Wczesniej jedna pani doktor wyslala mnie na 11-go Listopada to byla wiocha i to droga a u niego super.super, super ,……

Gość

Jestem zachwycony tym człowiekiem i lekarzem .Super fachowiec i człowiek .Ta opinia jest inspirowana opinią kilkudziesięciu osób o których słyszałem o nim same superlatywy .Świetny fachowiec panujący nad swoim sprzętem i umiejętnościami w sposób perfekcyjny.Dziękujemy bardzo ja i moja mama za miłe przyjęcia które u niego jest normalne .Szymon z rodziną (Moskorzew)

Szymon N.

Super lekarz i człowiek Wszystko mi dobrze wytłumaczył o co chodzi z chorobą .Jest Super okulistą wyposażenie gabinetu lepsze niż na klinice w warszawie .Ceny soczewek niższe niż w necie Serdecznie polecam
Pozdrowienia dla innych zadowolonych pacjentów z poczekalni .

Władysław P.

Doktor Krzysztof Kałka to świetny lekarz super gość wizyty u niego to czysta przyjemność to co inni odstawiają w swoich gabinetach to amatorszczyzna jakich mało.Mojej mamie wykrył zwyrodnienia siatkówki a była 10 lat leczona na zacmę Inni lekarze to potwierdzili a stara lekarka chciała ja operować !!!!!!! Nie mówię że tearz lepiej bo to nie możliwe ale prytznjmniej nie gorzej od roku .

Włodzimierz G.

Moja opinia jest spowodowane faktem że wszyscy moi znajomi są podobnego zdania na temat tego lekarza. KILKADZIESIAT OSÓB z którymi rozmawiałem jest tego samego zdania .To doskonały fachowiec którego diagnozy w kilkunastu mi znanych przypadkach potwierdziły się w klinikach uniwersyteckich w Polsce , Niemczech , Holandii, Szwajcarii .Z braku perspektyw zawodowych jeździmy po całym świecie Tam jesteśmy leczenie zawsze w ten sam sposób jak u tego lekarza . Jest on wzorem dla innych. Wybija się ponad lekarski polski świat w sposób znaczny.Ma nowoczesne spojrzenie na choroby i posługuje sie najnowocześniejszym sprzętem .Jestem dumny że zagranicę nie musimy sie my Polacy go wstydzić . Obecnie co roku przyjeżdzam do niego z moja rodzina na kontrolę ze Szkocji .Moi rodzice i teściowie też są zachwyceni . Tak trzymaj doktorku

Mateusz Markiewicz

Ten lekarz jest najlepszy z najlepszych 8 lat temu byłam u niego przepisał mi okulary bo miałam czasami zapalenie oczu .Niestety byłam głupia i nie uwierzyłam mu .byłam u 3 innych lekarzy twierdzili że nie mam wady bo ,mnie pobieżnie badali .Wypróbowali na mnie pól apteki .Obecnie od 1/2 roku nosze okulary przepisane przez niego Zero – zapalenia , zero bólów głowy.jest miły bada dokładnie i dlatego wykrywa choroby ,sprzęt tez ok Diagnozy są trafne i już!!!!!!

Rafał K.

Super lekarz leczy się u niego cała moja rodzina i ja Wszystko jest super.Sprzęt wizyty i nowoczesne spojrzenie na okulistykę jak na mój gust . Jest miło i super .Mamy wady wzroku więc w optyku obok kupujemy soczewki i okulary . Ceny są niższe niż u innych w mieście czasami nawet o 50 %. Serdecznie polecam

Maja Oak

Bardzo dobrzy specjaliści

Harry Zet
Przemili lekarze I obsługa profesionalny sprzęt ,pełen profesjonalizm .W optyku ceny niskie jak w necie I w dodatku bez przesyłki .
Christo Polo

Bardzo wysoka jakość usług medycznych. Świetni lekarze, zaangażowani i zainteresowani losem pacjenta. Korzystam z usług lekarzy dwóch specjalności i zdecydowanie spełniają moje oczekiwania. Na pewno będę polecać znajomym!

Maria

Już 3 lata korzystam z usług przychodni więc myśle, że mogę teraz dokonać realnej oceny jej pracy – to co mnie osobiście ujęło to pełne ciepła podejście do pacjenta. Dla mnie akurat bardzo ważne jest to, że nie jestem traktowany przedmiotowo, ponadto dobrzy specjaliści, którzy mają bardzo dobrą opinią wśród wielu moich znajomych. Tak trzymać!!!

Piotr, Czerwiec 2012

Placówka bardzo dobrej jakości, lekarze fachowi, pielęgniarki uprzejme. Lekarzom którzy tam pracują zależy na pacjentach i ich zdrowiu.

Anna K., 14 Luty 2012

Przede wszystkim wielki plus za fachowe podejście do pacjenta i bardzo dokładne informowanie o przebiegu leczenia, a czego chcieć więcej od specjalisty? Jestem bardzo zadowolony z usług medycznych tej przychodni.

Dariusz, 28 Maj 2012

Dodaj swoją opinię

Jeśli chciałbyś podzielić się swoimi uwagami na temat naszej przychodni - skorzystaj z formularza kontaktowego, aby przesłać nam swoją opinię.
Kontakt